Urzędnicy z Iwano-Frankowska na Ukrainie gościli w powiecie chrzanowskim

Powiat chrzanowski gościł delegację Iwano-Frankowska na Ukrainie w składzie: Wasyl Sływaniukl – Kierownik Wydziału Archiwalnego, Nadija Kromkacz – Kierownik Wydziału ds. Rozwoju Gospodarczego i Integracyjnego oraz Ihor Wlizłor – Kierownik Wydziału ds. Sytuacji Nadzwyczajnych, Prac Mobilizacyjno -Obronnych oraz Organów Ścigania.

Urzędnicy z Iwano-Frankowska na Ukrainie gościli w powiecie chrzanowskim

Delegacja gościła w Trzebini w ramach wydarzenia pt. "200-lat Trzebini Świętem Powiatu Chrzanowskiego". Goście byli na operze "Straszny Dwór" przy trzebińskim klasztorze, zwiedzili krakowskie muzea,spotkali się z samorządowcami powiatu i gminy Trzebinia, a przed wyjazdem na Ukrainę starosta Janusz Szczęśniak oprowadził delegację po Powiatowym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie. Ukraińcy gościli również w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.