Przedszkole Samorządowe w Kwaczale będzie mieć pochylnię dla osób niepełnosprawnych

13 września 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie została podpisania umowa pomiędzy Powiatem Chrzanowskim a Gminą Alwernia o dofinansowanie ze środków PFRON projektu p.n. „Wykonanie pochylni dla osób niepełnosprawnych w Przedszkolu Samorządowym w Kwaczale”, w ramach programu wyrównywania różnic między regionami III”, opiewająca na kwotę 23 947, 64 zł brutto.

Ze strony Powiatu Chrzanowskiego umowę podpisali: Pan Wicestarosta Krzysztof Kasperek oraz Członek Zarządu Pan Krzysztof Kozik. Ze strony Gminy Alwernia umowa podpisana została przez Burmistrza Gminy Alwernia, Pana Tomasza Siemka.