Atrakcyjne nagrody w konkursie wiedzy o powiecie

Filip Wyrobiec z II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie wygrał konkurs wiedzy o powiecie chrzanowskim organizowany przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie. W nagrodę uczeń otrzymał tablet. 

Atrakcyjne nagrody w konkursie wiedzy o powiecie

Fot. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Filip Wyrobiec 

 

Konkurs z okazji Święta Niepodległości odbył się 15 listopada w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie. Brało w nim udział 25 uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu chrzanowskiego. Test wiedzy o powiecie oceniało jury w składzie: Ewa Szydłowska – Koryczan, dyrektor Wydziału Edukacji,     Kultury i Sportu                            (przewodnicząca komisji), Grażyna Trojanowska, członek zarządu powiatu, Kazimiera Suślik z wydziału edukacji oraz nauczyciele historii w II LO w Chrzanowie: Ewelina Furmanik i Izabela Ciołczyk.

Drugie miejsce przypadło Filipowi Błaszczykowi z Zespołu Szkół Ekomoniczno-Chemicznych w Trzebini (nagroda - słuchawki HyperX Cloud Stinger), a trzecie  miejsce Michałowi Szkółce z I LO w Chrzanowie (w nagrodę otrzymał Smartwatch Garett G10). Pozostali uczestnicy konkursu  otrzymali  gadżety i  materiały promocyjne.

Konkurs przeprowadzono w formie testu, który zawierał 27 pytań.