PMDK podsumuje bożonarodzeniowy konkurs plastyczny

12 stycznia w sali widowiskowej PMDK odbędzie się podsumowanie XVII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Boże Narodzenie - tradycja i współczesność".

PMDK podsumuje bożonarodzeniowy konkurs plastyczny

W programie program artystyczny w wykonaniu uczestników PMDK oraz wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu.

Organizatorem konkursu plastycznego jest Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini. Na konkurs wpłynęło 861 prac plastycznych z 68 placówek oświatowych z województwa małopolskiego. Prace oceniało jury w składzie: Renata Antoszczyk – nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej w Dulowej, Renata Ciejek - nauczyciel plastyki w Szkole Podstawowej Nr 6 w Chrzanowie i  Aneta Chrząścik – instruktor plastyki w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Babicach.