Powiat Chrzanowski wśród laureatów Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów

Związek Powiatów Polskich po raz kolejny zorganizował konkurs, w którym wybrane zostały najlepsze i najbardziej rozwojowe samorządy.

Powiat Chrzanowski wśród laureatów Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów

Ocenie Jury Konkursu podlegały m.in.: działania proinwestycyjne i prorozwojowe, poprawa jakości obsługi mieszkańca, rozwiązania z zakresu ochrony zdrowia i pomocy społecznej oraz promocja rozwiązań ekoenergetycznych i proekologicznych. W ogólnopolskim rankingu za rok 2017, w kategorii powiatów powyżej 120 tys. mieszkańców Chrzanów zajął 10 miejsce.