Atrakcyjna nieruchomość mogąca być przedmiotem dzierżawy - zapraszamy do składania ofert

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego informuje, iż w zasobie nieruchomości Powiatu znajduje się atrakcyjna nieruchomość mogąca być przedmiotem dzierżawy. Nieruchomość położona w obrębie Siersza jednostce ewidencyjnej Trzebinia, oznaczona jako działka nr  595/16 o pow. 0,1704 ha,  przy ul. Grunwaldzkiej 101 w Trzebini, ujawniona w KW KR1C/00082967/6, stanowi własność Powiatu Chrzanowskiego, zabudowana budynkiem byłego liceum.

Budynek powstały w 1933 r. trójkondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, kryty dachem wielospadowym o konstrukcji drewnianej, deskowany w całości, pokryty eternitem falistym. Od strony południowej połączony jest łącznikiem z parterowym budynkiem sali gimnastycznej. Posiada instalację elektryczną – sieć miejska, ogrzewanie – CO gazowe (kotłownia w sąsiednim budynku), instalację wodociągową - sieć miejska, instalację kanalizacyjną - sieć miejska ogólnospławna oraz instalację teletechniczną.

Podstawowe dane techniczne:

Powierzchnia zabudowy: 522 m2

Powierzchnia użytkowa: 1642 m2

Kubatura całkowita: 8500 m3

Wysokość budynku: 19 m

Wysokość kondygnacji: 3,90 m

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi o kategorii powiatowej - ul. Grunwaldzkiej w Trzebini.

Nieruchomość znajduje się na obszarze, dla którego nie ma sporządzonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie ze „Zmianą studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania Przestrzennego gminy Trzebinia” zatwierdzoną uchwałą Rady Miasta Trzebini Nr VI/48/V/2007 z dnia 29.03.2007 r. ww. działka zlokalizowana jest na obszarze „tereny zabudowy usługowej oświaty, kultury, zdrowia i administracji”.

Osoby zainteresowane zagospodarowaniem nieruchomości proszone są o składanie wniosków wraz z propozycją sposobu wykorzystania nieruchomości oraz proponowanymi stawkami dzierżawy.

Powyższe pozwoli na podjęcie decyzji o uruchomieniu procedury wynikającej z ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Oferty należy składać w siedzibie tut. urzędu tj.: Starostwo Powiatowe  w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów w terminie do 28.02.2018 r. (decyduje data wpływu), drogą pocztową na adres Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, 32-500 Chrzanów, elektronicznie na adres: agn@powiat-chrzanowski.pl lub osobiście na dziennik podawczy.

W razie wątpliwości szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 326257963, 326257928.