Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Zapraszamy na Bieg Tropem Wilczym

Bieg Tropem Wilczym organizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się po raz pierwszy w Chrzanowie. Organizatorami biegu są: Starostwo Powiatowe w Chrzanowie i Urząd Miejski w Chrzanowie. Do współpracy włączyło się Towarzystwo Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej w Chrzanowie im. rtm. Witolda Pileckiego i Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska Hufiec ZHP Chrzanów. Patronat nad wydarzeniem objął IPN oddział Kraków.

Zapraszamy na Bieg Tropem Wilczym

W dniu 4 marca 2018 roku na terenie Leśnictwa Kroczymiech odbędzie się bieg na dystansie 1963 m oraz piknik historyczny. Start biegu zaplanowano na godz. 12.00 a rozpoczęcie pikniku ok. godz. 12:45 (na terenie ośrodka nad stawem Szymalówka).

 

Bieg ma charakter honorowy (nie będzie pomiaru czasu). Jego celem jest propagowanie nowoczesnego patriotyzmu, który łączy w sobie przyjemne spędzanie czasu w gronie rodzinnym na świeżym powietrzu z pożytecznym zdobywaniem wiedzy. Uczestnicy upamiętniają podziemie antykomunistyczne w Polsce poprzez czynny udział w biegu i przedsięwzięciach towarzyszących.

 

Uczestnikom biegu organizatorzy gwarantują 200 szt. pakietów startowych, składających się z koszulki, medalu, materiałów promocyjnych oraz torby.

Udział w biegu jest otwarty dla wszystkich osób, przy czym osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (lub opiekunów prawnych).

 

Zgłoszenia do biegu należy dokonać on-line – formularz zgłoszeniowy/ZAKŁADKA REJESTRACJA dostępny na stronie internetowej http://www.chrzanow.pl/tropem-wilczym/rejestracja.html do wyczerpania liczby miejsc, jednakże nie później niż do dnia 28 lutego 2018 r. (środa).

 

Weryfikacja uczestników i wydawanie pakietów odbędzie się w dniu imprezy, na miejscu w biurze biegu, w godz.10:00 do 11:30.