Dowieziemy na miejsce Biegu Tropem Wilczym

Powiat chrzanowski i gmina Chrzanów serdecznie zapraszają mieszkańców do udziału w wydarzeniach przygotowanych na okoliczność obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

W ramach obchodów planowany jest Bieg Tropem Wilczym w chrzanowskich lasach. W dniu biegu w rejonie Starostwa Powiatowego w Chrzanowie podstawimy autobus, który zabierze Was do miejsca wydawania pakietów. Po zakończeniu imprezy zaoferujemy kurs powrotny byście mogli łatwo dotrzeć do centrum miasta.

Orientacyjne godziny odjazdu z ul. Partyzantów
godz. 10:10, godz. 10:30, godz. 10:50

Kursy powrotne
godz. 14:30, godz. 14:50, godz. 15:10

Uwaga - Autokar mieści około 60 osób. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc. Godziny mogą ulec zmianie. Kurs będzie odbywał się wahadłowo. Jeśli czas przejazdu będzie krótszy od zakładanego - postaramy się zagęścić siatkę połączeń.