Dyskutowali nad przyszłością szpitala

19 kwietnia w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie odbyło się spotkanie, podczas którego  Mirosława Trojnacka reprezentująca firmę Ekspertus – Szkolenia z siedzibą w Mikołowie omówiła „Raport z analizy działalności Szpitala Powiatowego w Chrzanowie”.

Dyskutowali nad przyszłością szpitala

W spotkaniu uczestniczyli m.in. samorządowcy oraz personel medyczny lecznicy. Audytorzy sprawdzali m.in. ile jest łóżek w szpitalu, koszty niewykorzystanego potencjału, jakie jest zapotrzebowanie kadrowe.  Uczestnicy spotkania zapoznali się z wnioskami raportu.