25 lat Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Od 25 lat działa Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Z okazji jubileuszu odbędzie się uroczysty koncert a środki pozyskane ze sprzedaży biletów przeznaczone będą na zakup specjalistycznego sprzętu dla Szpitala.

25 lat Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie jest organizacją pożytku publicznego. Jej celem jest realizacja zadań w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz wspieranie rozwoju działalności leczniczej Szpitala.

W ciągu 25 lat Fundacja m.in. udzielała pożyczek na budowę, rozbudowę i wyposażenie szpitala, finansowała wydatki na zakup sprzętu, aparatury medycznej i technicznej oraz urządzeń służących diagnostyce, lecznictwu, rehabilitacji i profilaktyce.

Świętując 25-lecie Fundacja zaprasza na koncert, z którego dochód przeznaczony będzie na zakup sondy do wykrywania zmian nowotworowych. Koncert z udziałem artystów scen krakowskich odbędzie się w sali teatralnej MOKSiR w dniu 11 maja 2018 roku o godz. 17.00.