Konkursy dla organizacji pozarządowych

Zapraszamy organizacje pozarządowe do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat konkursów skierowanych do małopolskich organizacji NGO. 

 

Konkursy dla organizacji pozarządowych

Wśród najnowszych propozycji jest m.in. konkurs ofert dla tych, którzy planują utworzenie i prowadzenie ośrodków wspierających lokalnie organizacje pozarządowe.

Zdobądź pieniądze na prowadzenie ośrodka wsparcia organizacji pozarządowych!
Chcesz działać w zakresie rozwoju potencjału małopolskich organizacji pozarządowych  i zrobić coś dla swojej społeczności? Złóż wniosek i prowadź ośrodek wspierający społeczeństwo obywatelskie w twoim subregionie. Ruszyła II edycja otwartego konkursu ofert na utworzenie i prowadzenie sieci Marszałkowskich Ośrodków Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

  •          Termin składania ofert do 17 maja 2018 r.
  •          Więcej informacji - LINK

Ogłoszono również konkursy na działania skierowane do dzieci i młodzieży.

Zdrowie zaklęte w działaniu
W ramach konkursu zlecona będzie realizacja Projektu polegającego na propagowaniu zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży oraz zorganizowaniu cyklu warsztatów, wyjazdów, konkursów i innych wydarzeń o charakterze edukacyjnym, sportowym i integracyjnym.

  •          Termin składania ofert do 7 maja 2018 r.
  •          Więcej informacji - LINK

„Prawdziwy Wojownik nie walczy na ulicy – wojewódzki program wsparcia aktywizacji dzieci i młodzieży poprzez sport” oraz „Małopolski Minimundial 2018”
„Prawdziwy Wojownik nie walczy na ulicy – wojewódzki program wsparcia aktywizacji dzieci i młodzieży poprzez sport”
  zakłada organizację szkolenia w różnego rodzaju sztukach i sportach walki w ramach zajęć pozalekcyjnych dla dzieci ze szkół podstawowych.
„Małopolski Minimundial 2018” zakłada organizację przedsięwzięcia piłkarskiego nawiązującego do odbywających się w 2018 roku Mistrzostw Świata FIFA w Rosji. Projekt adresowany jest do dzieci w wieku 12 lat i młodszych, zarówno dziewcząt i chłopców z całej Małopolski.

  •          Termin składania ofert do 15 maja 2018 r.
  •          Więcej informacji - LINK