Regionalna Konferencja BGK dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na Regionalną Konferencję BGK dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego.

Regionalna Konferencja BGK dla Przedsiębiorców i Samorządu Terytorialnego

Cykl konferencji, będących pod patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, ma na celu stworzenie miejsca do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych władz i biznesu.
Małopolska edycja odbędzie się w dniu 30 maja 2018 roku w Hotelu Best Western Kraków przy ul. Opolskiej 14 w Krakowie.
Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.regionalnekonferencje.bgk.pl