Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Wyróżnienie dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

W II Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2017 Szpital w Chrzanowie zdobył wyróżnienie.

Wyróżnienie dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

15 czerwca w Barlinku odbył się finał Konkursu, którego organizatorem jest Fundacja Joy Aim. Wśród finalistów oraz odznaczonych przez Radę Nagrody Wyróżnieniem znalazły się 3 placówki medyczne z województwa małopolskiego, w tym Szpital Powiatowy w Chrzanowie z projektem pt. "Organizacja czasu wolnego pacjentom Szpitala Powiatowego w Chrzanowie". Jury doceniło placówkę w Chrzanowie za kompleksowe podejście do poprawy warunków pobytu pacjentów w różnym wieku.

Celem konkursu "Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta" jest rozpowszechnianie i promocja najlepszych i innowacyjnych działań stosowanych przez szpitale i inne podmioty lecznicze na rzecz zwiększenia zadowolenia i uśmiechu pacjenta. Organizatorzy podkreślają wysoki poziom tegorocznej edycji oraz zachęcają pacjentów do korzystania z prawa do leczenia w godnych warunkach, zaś placówki medyczne do naśladowania sprawdzonych praktyk.