Wyróżnienie dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

W II Ogólnopolskim Konkursie na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta 2017 Szpital w Chrzanowie zdobył wyróżnienie.

Wyróżnienie dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie

15 czerwca w Barlinku odbył się finał Konkursu, którego organizatorem jest Fundacja Joy Aim. Wśród finalistów oraz odznaczonych przez Radę Nagrody Wyróżnieniem znalazły się 3 placówki medyczne z województwa małopolskiego, w tym Szpital Powiatowy w Chrzanowie z projektem pt. "Organizacja czasu wolnego pacjentom Szpitala Powiatowego w Chrzanowie". Jury doceniło placówkę w Chrzanowie za kompleksowe podejście do poprawy warunków pobytu pacjentów w różnym wieku.

Celem konkursu "Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta" jest rozpowszechnianie i promocja najlepszych i innowacyjnych działań stosowanych przez szpitale i inne podmioty lecznicze na rzecz zwiększenia zadowolenia i uśmiechu pacjenta. Organizatorzy podkreślają wysoki poziom tegorocznej edycji oraz zachęcają pacjentów do korzystania z prawa do leczenia w godnych warunkach, zaś placówki medyczne do naśladowania sprawdzonych praktyk.