Zbadaj za darmo jamę ustną pod kątem występowania nowotworów

Mieszkańcy powiatu chrzanowskiego mają okazję za darmo przebadać się pod kątem występowania nowotworów jamy ustnej. 22 września w Chrzanowie, Fundacja do walki z nowotworem jamy ustnej "Z uśmiechem przez życie", we współpracy z NZOZ "Centrum Uśmiechu", po raz kolejny organizuje bezpłatne badania profilaktyczne. Patronat nad wydarzeniem objął Janusz Szczęśniak, Starosta Chrzanowski.

Zbadaj za darmo jamę ustną pod kątem występowania nowotworów

Każdy, kto 22 września zjawi się w "Centrum Uśmiechu" przy ul. Mydlanej 31 c w Chrzanowie, będzie miał przeprowadzone badanie stanu uzębienia oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Organizatorzy zachęcają szczególnie do przyjścia do gabinetu pacjentów z grupy wysokiego ryzyka: osoby palące, nadużywające alkoholu, osoby powyżej 40 roku życia i uwarunkowane genetycznie.

Zapisy na badania przyjmowane są pod numerem tel. 32 623 70 32, 501 864 575.