Weź udział w Targach Seniora i wygraj wycieczkę

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się tegoroczne Targi Seniora, które odbędą się 
w dniach od 5 do 6 października br. w EXPO Kraków. Chętni seniorzy z powiatu chrzanowskiego mogą się na nich zaprezentować.

Weź udział w Targach Seniora i wygraj wycieczkę

Organizatorzy szacują, że weźmie w nich udział kilka tysięcy uczestników oraz ponad 100 wystawców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu zwiedzających w tym roku najliczniej reprezentowana będzie branża zdrowotna. Powstaną specjalne punkty, w których można będzie skorzystać z bezpłatnych badań słuchu, wzroku, USG, ortopedycznych, itp. - łącznie na kilkunastu stanowiskach. Swoje promocyjne oferty przedstawi też kilkadziesiąt uzdrowisk i sanatoriów. Ciekawie przedstawiają się również propozycje biur podróży. Do wygrania będzie aż kilkadziesiąt wycieczek! Natomiast w programie Strefy Podróżnika znajdą się spotkania z autorami książek podróżniczych, które można będzie nabyć na stoiskach z dedykacjami autorów. Prelekcjom towarzyszyć będą wystawy fotograficzne. W promocji turystyki nie mogło zabraknąć Małopolskiej Organizacji Turystycznej, która z kolei na części wystawienniczej pojawi się ze swoim camperem.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie debata pod patronatem Marszałka Małopolski Jacka Krupy i Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.
Moc atrakcji na uczestników czeka na dużej scenie, gdzie zaplanowane są spotkania z wyjątkowymi gośćmi, m.in. ks. Adamem Bonieckim czy podróżnikami Elżbietą i Andrzejem Lisowskimi.

Odbędzie występ zespół Filharmonii Krakowskiej z koncertem muzyki perkusyjnej i pokaz mody dla seniorów. Przewidziane są też dwa koncerty - Haliny Kunickiej oraz Katarzyna Gärtner. Z piosenkarkami zaplanowane są również spotkania.W specjalnej strefie workshop odbywać się będą przez dwa dni wykłady zdrowotne, podróżnicze, kulturalne i sportowe.

Szeroką ofertę kulturalną połączoną z warsztatami, prelekcjami i pokazami zaprezentują muzea, domy kultury, Centra Aktywności Seniorów - to z kolei oferta instytucji miejskich. Nieodłącznym już elementem Targów będą prezentacje wokalnych i artystycznych umiejętności samych seniorów.

II Targi Seniora odbędą się w dniach od 5 do 6 października 2018 r. (w godz. 10.00- 17.00) w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

W targach mogą wziąć udział grupy senioralne z całego regionu  (kluby seniora, koła gospodyń wiejskich, lokalne stowarzyszenia, itp.).Organizatorzy zapewniają bezpłatny parking i atrakcyjną ofertę cenową za stoiska. Będzie również możliwość wystawienia punktów do degustacji wyrobów regionalnych. 

 Cennnik za stoisko:

 stoisko 6 m2: 1.200 zł netto (standardowa cena 1.400 zł netto),

stoisko 12 m2: 2.200 zł netto (standardowa cena 2.500 zł netto).