Społecznicy odebrali nagrody Starosty

Prestiżową nagrodę"Bonum facere" ("Czynić dobro") odebrało w tym roku ośmiu społeczników: Zbigniew Bonderek, Antoni Buchała, Jolanta Głowacz, Marek Grabski, Włodzimierz Korczyński, Stanisław Lelito, Jerzy Motyka i Kazimiera Żmudzińska. Natomiast statuetkę "Optimo modo" ("W najlepszy sposób") - członkowie Regionalnego Stowarzyszenia Diabetyków w Chrzanowie. 

Społecznicy odebrali nagrody Starosty

Podczas piątkowego Forum Organizacji Pozarządowych w Wygiełzowie Wicestarosta Chrzanowski Krzysztof Kasperek wręczył także wyróżnienie dla Stowarzyszenia Sympatyków Babic "Impuls". Również w kategorii "Optimo modo". 

 Po części oficjalnej gości Forum rozbawił występ artystyczny słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Chrzanowie - Zespół Ali i Babki. 

 Na scenie pojawili się także Absolwenci I LO w Chrzanowie – Edyta Matonóg „Wyśniłam sen” z Musicalu Nędznicy, „Tylko w moich snach” z musicalu Metro, i Błażej Kłosowski „Nim wstanie dzień” , „Mój tata generał” Artura Rojka inspirowana postacią gen. Augusta Fieldorfa Nila.

 

Pozostałe organizacje, które zaprezentowały się na spotkaniu:  Stowarzyszenie Przyjaciół Księdza MichałaPotaczało – Zofia Kowalska, Stowarzyszenie za piecem – Małgorzata Zbroszczyk,  Stowarzyszenie CISiR – Agnieszka Zielonka.