Młodzież wzięła udział w konkursie wiedzy o powiecie chrzanowskim

Monika Pająk z II Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego w Chrzanowie zwyciężyła w konkursie wiedzy o powiecie chrzanowskim. W nagrodę otrzymała tablet.

Młodzież wzięła udział w konkursie wiedzy o powiecie chrzanowskim

Fot. Monice Pająk wygranej gratulują: starosta Janusz Szczęśniak i wicestarosta Krzysztof Kasperek

13 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się trzecia edycja konkursu wiedzy o powiecie chrzanowskim. Uczniowie spotkali się w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie. Konkurs miał na celu rozpowszechnianie wiedzy o powiecie chrzanowskim wśród uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu chrzanowskiego. Wzięło w nim udział 30 uczniów ze szkół prowadzonych przez powiat chrzanowski.

Konkurs zorganizował Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

I Miejsce (tablet) - Monika Pająk - II LO w Chrzanowie

II Miejsce (tablet) - Krzysztof Walaszek - PCE Chrzanów