Radni powiatowi wybrali nowego starostę i wicestarostę oraz przewodniczących rady

Nowym starostą chrzanowskim jest Andrzej Uryga. Jego zastępcą został Bartłomiej Gębala. Na przewodniczącego Rady Powiatu Chrzanowskiego wybrano Włodzimierza Korczyńskiego (na zdjęciu ze starostą). Zobacz retransmisję sesji.

Radni powiatowi wybrali nowego starostę i wicestarostę oraz  przewodniczących rady

Wiceprzewodniczącymi Rady Powiatu Chrzanowskiego zostali: Jolanta Zubik i Antoni Gawronek.

Zarząd Powiatu Chrzanowskiego tworzą: Andrzej Uryga (starosta) i Bartłomiej Gębala (wicestarosta) oraz Ewa Jędrysik, Adam Potocki i Przemysław Rejdych.