Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Bartłomiej Gębala Osobowością Roku 2018 w plebiscycie „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”

Tytuł w kategoriiSamorządność i społeczność lokalna” przyznano wicestaroście za „aktywną działalność na rzecz promocji gminy Libiąż oraz za niezwykłą troskę o losy chrzanowskiego szpitala”.

Bartłomiej Gębala Osobowością Roku 2018 w plebiscycie „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”

źródło: www.facebook.com/bgebala

 

- To dla mnie ogromne wyróżnienie. Serdecznie za nie dziękuję! Stanowić będzie zobowiązanie do dalszej pracy – mówi Bartłomiej Gębala.

Uroczystość wręczenia statuetek i dyplomów odbyła się 8 marca Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. O przyznaniu tytułu „Osobowość Roku 2018” w powiatach zadecydowało głosowanie czytelników, którzy wyróżnili  mieszkańców swoich powiatów zasłużonych w działalności społecznej, samorządowej, biznesowej oraz w dziedzinie kultury.

"Bartłomiej Gębala to przykład dla młodych osób, które chciałyby zaistnieć w samorządzie. Jako radny wykazywał się niezwykle dużą aktywnością. Często upominał się o drobne sprawy, lecz niezwykle ważne dla mieszkańców danego osiedla. Jako jeden z pierwszych zainteresował się losami Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, nim ten na dobre pogrążył się w długach. Podczas minionej kadencji jako opozycjonista miał ograniczone pole działania. Systematycznie pnie się jednak po szczeblach samorządowej hierarchii. Teraz jako wicestarosta chrzanowski może skutecznie realizować swoje pomysły i rozwiązywać problemy. Konsekwentnie dązy do celu i nie zniechęcają go niepowodzenia. Dba o transparentność władzy" - pisze o Bartłomieju Gębali "Gazeta Krakowska" w wydaniu z 9.03.2019 r.  

Czy wiesz, że…

W plebiscycie „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” tytułem „Człowieka Roku 2018” nagrodzono 12 wybitych sportowców, artystów, lekarzy i naukowców: Andrzeja Bargiela, Ewę Lipską, prof. Jana Dobrogowskiego, prof. Piotra Chłostę, prof. Justynę Drukałę, Krzysztofa Jasińskiego, Wojciecha Knapika, Jana Kusinę, prof. Jerzego Nowakowskiego, prof. Elżbietę Stefańską, ks. Adama Trzaskę i Zbigniewa Święcha.