Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Uczeń libiąskiego zespołu szkół laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej

Uczeń Zespołu Szkół w Libiążu Norbert Malik wygrał Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej organizowany przez Akademię WSB. To duży sukces zwłaszcza, że w zmaganiach rywalizowało ze sobą aż 300 uczniów z 60 szkół w całej Polsce.

Uczeń libiąskiego zespołu szkół laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej

Fot. źródło: libiaz.pl 

 

W jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych dobrze wypadły także dwie uczennice ZS w Libiążu. Justyna Lech zajęła IV miejsce, a Kamila Ciszewska IX miejsce. Szkołę reprezentowali także Weronika Prusaczyk, Adriana Żurek i Anna Tarasek.

- Trzech zawodników w pierwszej dziesiątce tak uznanego konkursu daje nam powody do dumy i zadowolenia– mówią Jadwiga Bochenek i Agnieszka Król, opiekunki grupy z Zespołu Szkół w Libiążu.

Za zajęcie I miejsca w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej Norbert Malik zdobył złoty indeks Akademii WSB, który uprawnia go do bezpłatnych studiów inżynierskich na kierunku logistyka, dwutygodniowy staż w firmie Schavemaker (zrzeszonej w Związku Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”) oraz nagrody rzeczowe przekazane przez Grupę Raben.

- Celem konkursu było wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, a także promocja kształcenia na kierunkach branży TSL. Uczniowie technikum logistycznego w Libiążu z roku na rok podnoszą swoje umiejętności, czego efektem są osiągane przez nich wysokie wyniki egzaminów zawodowych oraz znaczące sukcesy w konkursach branżowych – podkreśla Jadwiga Bochenek.

Przekonuje, że logistyka to zawód z przyszłością. Logistycy są potrzebni nie tylko w transporcie, ale także w budownictwie, motoryzacji, elektronice i energetyce.

Info: źródło: libiaz.pl