ZSTU, PCE i ZSECh reklamują atrakcyjne zawody na targach w Krakowie

Kończysz szkołę podstawową i nie wiesz, jaki kierunek wybrać? Pomoże Ci w tym Festiwal Zawodów w Hali EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9  w Krakowie, który trwa do soboty 23 marca. W targach biorą udział trzy szkoły z powiatu chrzanowskiego: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych i Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini.  Przez trzy dni na interaktywnych stanowiskach prezentują atrakcyjne zawody.  Wstęp jest bezpłatny! Zapraszamy uczniów i ich rodziców. Rodzice to przecież pierwsi doradcy zawodowi swoich dzieci.

ZSTU, PCE i ZSECh reklamują atrakcyjne zawody na targach w Krakowie

Fot. Uczennice Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini podczas targów edukacyjnych w Krakowie 

 

Festiwal Zawodów to też wspaniała okazja do wymiany dobrych praktyk i doświadczeń między nauczycielami i szkołami oraz idealne miejsce do nawiązania współpracy z przedsiębiorcami czy szkołami zagranicznymi uczestniczącymi w festiwalu. Potwierdzają to nasi uczestnicy.

W piątek stanowiska naszych szkół na targach odwiedził wicestarosta Bartłomiej Gębala: - Jeszcze dziś i jutro każdy uczeń może poznać bogactwo oferty edukacyjnej i wszystkie zalety naszych szkół branżowych - podkreśla.