Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

ZSTU, PCE i ZSECh reklamują atrakcyjne zawody na targach w Krakowie

Kończysz szkołę podstawową i nie wiesz, jaki kierunek wybrać? Pomoże Ci w tym Festiwal Zawodów w Hali EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9  w Krakowie, który trwa do soboty 23 marca. W targach biorą udział trzy szkoły z powiatu chrzanowskiego: Powiatowe Centrum Edukacyjne w Chrzanowie oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych i Zespół Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini.  Przez trzy dni na interaktywnych stanowiskach prezentują atrakcyjne zawody.  Wstęp jest bezpłatny! Zapraszamy uczniów i ich rodziców. Rodzice to przecież pierwsi doradcy zawodowi swoich dzieci.

ZSTU, PCE i ZSECh reklamują atrakcyjne zawody na targach w Krakowie

Fot. Uczennice Zespołu Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini podczas targów edukacyjnych w Krakowie 

 

Festiwal Zawodów to też wspaniała okazja do wymiany dobrych praktyk i doświadczeń między nauczycielami i szkołami oraz idealne miejsce do nawiązania współpracy z przedsiębiorcami czy szkołami zagranicznymi uczestniczącymi w festiwalu. Potwierdzają to nasi uczestnicy.

W piątek stanowiska naszych szkół na targach odwiedził wicestarosta Bartłomiej Gębala: - Jeszcze dziś i jutro każdy uczeń może poznać bogactwo oferty edukacyjnej i wszystkie zalety naszych szkół branżowych - podkreśla.