Zapraszamy na Strażacki Dzień Dziecka!

1 czerwca warto zabrać dzieci na V Zawody Sportowo - Pożarnicze MDP z terenu Powiatu Chrzanowskiego. Impreza odbędzie się w Gromcu na boisku piłkarskim przy ul. Traugutta.

Zapraszamy na Strażacki Dzień Dziecka!

W ramach imprezy zaplanowano liczne atrakcje dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka.

Wyjątkowo w tym roku zawody organizowane są w nowej formule – rozdzielono rywalizację drużyn MDP i OSP na 2 imprezy. Zawodnicy z jednostek OSP przystąpią do zawodów 15 czerwca 2019 w Libiążu na terenie boiska piłkarskiego MORS.

Organizatorzy przedsięwzięcia:

Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Chrzanowie