Zapraszamy na forum organizacji pozarządowych

Zapraszamy do udziału w VIII Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 6 września  (piątek), na terenie Muzeum Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec w Wygiełzowie, w godzinach 14:00 - 18:00.

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych z Powiatu Chrzanowskiego aktywnie uczestniczących w rozwoju sektora pozarządowego.

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych to również okazja do wzajemnego informowania się o planowanych kierunkach działania, wymiana doświadczeń, promocja dobrych przykładów, jak również integracja środowiska organizacji z terenu Powiatu Chrzanowskiego.

Podczas tegorocznego Forum gościć będziemy przedstawicieli Małopolskiej Organizacji Turystycznej oraz mobilną wizytówkę Małopolski-Koralowy Camper Małopolski.

Prosimy o potwierdzenie obecności w spotkaniu do dnia 3 września 2019 roku mailowo na adres: promocja@powiat-chrzanowski.pl bądź telefonicznie tel. 32/ 625 79 46.

Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela Pani Julita Kośka – tel. 32/ 625 79 46.

                                                                                                                

                                                                                                                

06.09.2019 r.

VIII FORUM ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH POWIATU CHRZANOWSKIEGO 2019

Nadwiślański Park Etnograficzny i Zamek Lipowiec DWÓR Z DROGINI

 

PROGRAM RAMOWY

14:15 – 14:30 Rejestracja uczestników

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA – (Radosław Bąk) zaproszenie Starosty do otwarcia FORUM

14:30 – 14:45 Uroczyste otwarcie VIII Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Chrzanowskiego: Starosta Chrzanowski – Andrzej Uryga

14:45 – 15:00 Wręczenie Nagród Starosty Chrzanowskiego: „Optimo modo” -

„W najlepszy sposób” – dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej, prowadzącej działalność na terenie powiatu chrzanowskiego.

oraz „Bonum facere” – „Czynić dobro” dla osoby zasłużonej w budowie społeczeństwa obywatelskiego powiatu chrzanowskiego.

PAMIĄTKOWE Zdjęcie z Powiatową RDPP

 

15:00 – 15:20Wystąpienie przedstawiciela Małopolskiej Organizacji Turystycznej w Krakowie: „Promocja turystyczna Małopolski w działaniach Małopolskiej Organizacji Turystycznej”

 

15:20 – 16:10  Prezentacje organizacji z terenu Powiatu Chrzanowskiego

 

16:10 – 18:00  Panel dyskusyjny – Palenisko przy Amfiteatrze