Forum Organizacji Pozarządowych w obiektywie Tv Powiat

Za nami VIII Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych w Wygiełzowie. Podczas spotkania wręczono Nagrody Starosty Chrzanowskiego: „Optimo modo” - „W najlepszy sposób” – dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej, prowadzącej działalność na terenie powiatu chrzanowskiego oraz  „Bonum facere” – „Czynić dobro” dla osoby zasłużonej w budowie społeczeństwa obywatelskiego powiatu chrzanowskiego.

Forum Organizacji Pozarządowych w obiektywie Tv Powiat

Pierwszą otrzymało Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Trzebini z prezesem Włodzimierzem Korczyńskim. Wyróżnienie przyznano dla Stowarzyszenia "Przyjaciele Staszica" oraz Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Młoszowa.
"Bonum facere" natomiast Starosta wręczył aż siedmiu laureatom: Ewie Feliksiak, Zofii Grondalczyk, Ewie Mendeli, Joannie Rybińskiej-Bejster, Teresie Bigaj, Adamowi Kasperkiewiczowi, Henrykowi Kozyra. Gratulujemy!

Zobaczcie film z tego wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=OZr7xA5xH40&feature=youtu.be&list=PLjp7bH247RxIKwmboLRrVUK0xO7DWQ-FM&fbclid=IwAR2FyVLF7bdKy9OQmXQau0nE42Jwt3SJb16_Xv7eCYxCKIyyJF4AT6RSaS0