Zostań kobietą sukcesu

Nie geny, nieprzeciętna inteligencja czy talent, ale wytrwałość i ciężka praca doprowadzą Cię do sukcesu. Wystarczy mieć na siebie dobry pomysł – przekonywano uczestniczki konferencji „Kobieta sukcesu”, którą chrzanowski urząd pracy zorganizował w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Zostań kobietą sukcesu

Fot. Wykład "Skuteczność osobista i zawodowa" poprowadziła Edyta Nowak-Żółty- doktor nauk humanistycznych, wykładowca Akademii Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, certyfikowany trener i coach. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu: komunikacji międzyludzkiej, asertywności, negocjacji, zarządzania sobą w czasie, budowania zespołów, obsługi klienta, zarządzania coachingowego, savoir vivru w biznesie i urzędzie.

Konferencję "Kobieta sukcesu" zorganizowały: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie we współpracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej i  Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.