Młodzi mieszkańcy Powiatu Chrzanowskiego walczyli o Pióro Starosty Chrzanowskiego

Alicja Cisek, drugoklasistka z I Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie wygrała Pióro Starosty Chrzanowskiego w V Powiatowym Turnieju Ortograficznym!

W szranki stanęło 26 młodych ludzi.
- Bardzo lubię czytać. Z ortografią nigdy nie miałam problemów - wyznaje Alicja Cisek. Dodaje, że to nie pierwszy jej sukces w podobnych konkursach. - Swoją przyszłość wiążę jednak z geografią - zdradza nastolatka.

Nagrody najlepszym, a dyplomy wszystkim uczestnikom dyktanda, wręczył Bartłomiej Gębala, wicestarosta chrzanowski.