Świeć przykładem! Bądź bezpieczny na drodze i wygraj nagrody!

Zrób zdjęcie i pokaż jak dbasz o bezpieczeństwo swojej pociechy w ruchu drogowym. Możesz wygrać bony do sklepu z artykułami dziecięcymi “Smyk” oraz gadżety – Unimetal Recycling oraz Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Świeć przykładem! Bądź bezpieczny na drodze i wygraj nagrody!

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020 rozpoczęła się druga edycja akcji „Bezpieczny Powiat Chrzanowski”, którego koordynatorem jest Pan Przemysław Rejdych, członek zarządu Powiatu Chrzanowskiego. W ciągu kilku miesięcy odwiedził on 73 punkty, w tym przedszkola, szkoły i domy kultury.

W trakcie trwania programu rozdano już kilka tysięcy odblasków, które przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. - Dziękujemy Starostwu za zaproszenie do włączenia się w projekt. Dzięki tej akcji mogliśmy wesprzeć najmłodszych, przekazując gadżety odblaskowe takie jak opaski i kamizelki - zaznacza zaloga Unimetal Recycling.

Mając na uwadze dalsze propagowanie bezpieczeństwa na drodze oraz nagradzanie tych, którzy priorytetowo uzupełniają domową garderobę odblaskami, trzebińska firma przygotowała konkurs organizowany pod patronatem Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Hasło przewodnie konkursu to  “Świecimy przykładem“. Mamy wielką nadzieję, że zaowocuje on wzrostem świadomości dotyczącej tego jak zwiększyć swoją widoczność na drodze.

Zwyciężą trzy osoby, które uzyskają najwięcej polubień swojego zdjęcia pod postem konkursowym (na fanpage’u Unimetal Recycling).

>>Link do konkursu<<

Konkurs trwa do 31 stycznia 2020 r., do godziny 11:00.