Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski poświęcił dwa nowe busy dla WTZ w Libiążu i Trzebini

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Libiążu i Trzebini przy Fundacji im. Brata Alberta mogą już dojeżdżać na zajęcia nowymi mikrobusami. W środę, w siedzibie WTZ w Libiążu ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski, prezes Fundacji im. Brata Alberta poświęcił dwa nowiutkie Volkswageny.

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zalewski poświęcił dwa nowe busy dla WTZ w Libiążu i Trzebini

Zakup 9-osobowych mikrobusów, dostosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich został dofinansowany ze środków z PFRON w wysokości 160 tys.zł (po 80 tys. zł dla WTZ w Libiążu i Trzebini). Realizatorem programu był Powiat Chrzanowski.

Podopieczni WTZ w Libiążu cieszą się także ze zmodernizowanej niedawno siedziby przy ul. Piłsudskiego. Uroczystego otwarcia obiektu po remoncie dokonano także podczas środowej uroczystości.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na Facebooku Powiatu Chrzanowskiego: https://www.facebook.com/ZiemiaChrzanowska/