Jaka będzie przyszłość Elektrowni Siersza

Przychylając się do wniosku organizacji związkowych działających w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Siersza w Trzebini, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie zorganizowało debatę na temat przyszłości Elektrowni Siersza.

Jaka będzie przyszłość Elektrowni Siersza

Debata odbyła się 26 lutego w chrzanowskim starostwie.

Spotkanie  dotyczyło możliwości rozwoju Elektrowni Siersza oraz wskazania ewentualnych ścieżek inwestycyjnych. W zebraniu uczestniczyli: Starosta Andrzej Uryga, Wicestarosta Barłomiej Gębala, członkowie Zarządu Powiatu oraz przedstawiciele spółki TAURON Wytwarzanie S.A., a także związków zawodowych działających w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrowni Siersza w Trzebini.