Mieszkańcy powiatu pod skrzydłami Tele-Anioła

4 marca w Centrum konferencyjno-szkoleniowym Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie starosta Andrzej Uryga i wicestarosta Bartłomiej Gębala podpisali list intencyjny wspierający dalszą realizację projektu Małopolski Tele-Anioł.

Mieszkańcy powiatu pod skrzydłami Tele-Anioła

Fot. źródło: malopolska.pl. Na zdjęciu starosta chrzanowski Andrzej Uryga i Marta Malec-Lech z zarządu województwa małopolskiego

Celem tego innowacyjnego projektu jest objęcie opieką niesamodzielnych osób mieszkających w Małopolsce. Pomocą Tele-Anioła objęto już ponad 7 tys. osób, a rekrutacja trwa nadal. Małopolski Tele-Anioł wspiera osoby najbardziej potrzebujące w naszym województwie, które z powodu wieku, choroby lub niepełnosprawności potrzebują pomocy. Zapewnia realną opiekę między innymi dzięki opasce bezpieczeństwa.