#Gaszynchallenge w chrzanowskim Starostwie!

W poniedziałek, 29 czerwca, urzędnicy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie pod batutą Starosty Andrzeja Urygi "pompowali" dla chorych dzieci z SMA. Do akcji charytatywnej #Gaszynchallenge nominował nas Urząd Skarbowy w Chrzanowie.

#Gaszynchallenge w chrzanowskim Starostwie!

My rzucamy wyzwanie: Urzędowi Gminy w Babicach, Prokuraturze Rejonowej w Chrzanowie oraz chrzanowskiemu szpitalowi. Powodzenia.

Przypominamy, że nominowani muszą wykonać 10 przysiadów lub 10 pompek, nagrać film i umieścić go na swojej stronie. Jeśli nie wykonają zadania, wpłacają 10 zł, jeśli wykonają - 5 zł na konto zbiórki #GaszynChallenge prowadzonej na stronie siepomaga.pl.