Dorota Pałka nowym skarbnikiem gminy Alwernia

Od 28 lipca nowym skarbnikiem gminy Alwernia jest Dorota Pałka, wieloletni pracownik Referatu Kadr w Wydziale Prezydialnym Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Dotychczas funkcję skarbnika gminy Alwernia pełniła Magdalena Łuszczek, która przechodzi na emeryturę.

Dorota Pałka nowym skarbnikiem gminy Alwernia

Dorota Pałka ma 43 lata. Jest mężatką, ma dwoje dzieci. Mieszka w Młoszowej.  Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Prawa i Administracji (specjalność administracja), a także studia podyplomowe: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (UŚ w Katowicach), Zarządzanie BHP (WSPiM w Chrzanowie), Rachunkowość i Podatki (WSB w Chorzowie).

W chrzanowskim starostwie pracowała od  1999 roku. W latach 1999-2007 zatrudniona w Wydziale Finansowym, a od 2007 roku w Wydziale Prezydialnym. Była księgową w Fundacji Viribus Unitis w Babicach i główną księgową w spółce. Jej pasją jest motoryzacja. Wraz z mężem uczestniczy w zlotach samochodów klasycznych.

Dorocie gratulujemy i dziękujemy za uśmiech na co dzień, wszelką pomoc oraz owocną współpracę. Życzymy dalszych sukcesów i powodzenia w nowym miejscu pracy.