Zapraszamy na panel dyskusyjny online „Babice - gmina przyjazna inwestorom"

Co sprawia, że gmina jest postrzegana jako przyjazna zarówno dla inwestorów, jak i dla mieszkańców? Co przesądza o dobrym klimacie inwestycyjnym? W jaki sposób powstanie strefy przemysłowej wpływa na rozwój gminy? 31 sierpnia o godz. 10.00 zapraszamy na panel dyskusyjny online „Babice - gmina przyjazna inwestorom”, w czasie którego przedstawiciele gminy oraz Krakowskiego Parku Technologicznego podzielą się swoimi doświadczeniami w tworzeniu stref przemysłowych, pokażą nowe tereny inwestycyjne i zastanowią się czy istnieje idealny inwestor?

Zapraszamy na panel dyskusyjny online „Babice - gmina przyjazna inwestorom"

Uczestnicy:
Radosław Warzecha – wójt gminy Babice
Agnieszka Pala – kierownik Centrum Business in Małopolska
Łukasz Słoniowski – wiceprezes zarządu Krakowskiego Parku Technologicznego
Krystyna Sadowska – dyrektor działu obsługi inwestora w Krakowskim Parku Technologicznym

Rozmowa będzie toczyła się wokół:
- nowo powstałej strefy przemysłowej w Babicach
- Polskiej Strefy Inwestycji
- współpracy gmina vs. inwestor
- dobrych praktyk, czyli o idealnym inwestorze i idealnej gminie przyjaznej przedsiębiorcom

Dla kogo to spotkanie?
Dla inwestorów, by poznali nowe możliwości inwestycji w Babicach, a także zalety PSI i korzyści z niej wynikające.
Dla przedstawicieli gmin, by zobaczyli, jak robią to inni.

Spotkanie będzie miało charakter panelu dyskusyjnego, zachęcamy do zadawania pytań i aktywnego uczestnictwa.

Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/panelBabice

UWAGA!
Po rejestracji, na podany adres mailowy zostanie wysłany link do wydarzenia.