Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Zapraszamy na IX Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy do udziału w IX Powiatowym Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się 2 października w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, ul. Focha 3.

Zapraszamy na IX Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych

Powiatowe Forum Organizacji Pozarządowych to wydarzenie cykliczne mające na celu wymianę doświadczeń, zainicjowanie wspólnych przedsięwzięć, jak również integrację organizacji z powiatu chrzanowskiego.

W trakcie tegorocznego spotkania zostaną wręczone Nagrody Starosty Chrzanowskiego dla osób i organizacji wyróżniających się w działalności społecznej:  „Bonum facere” oraz „Optimo modo”.

Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się  z działalnością LGD "Partnerstwo na Jurze" oraz poznania przedstawicieli Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego kadencji 2020 - 2023.


Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności do 28 września 2020r. mailowo na adres: promocja@powiat-chrzanowski.pl lub telefonicznie tel. 32/ 625 79 46.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.