Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście!

Ruszamy z bardzo dla nas ważną kampanią promującą oddział położniczo-ginekologiczny chrzanowskiego szpitala. Zależy nam na tym, aby przyszłe Mamy z powiatu chrzanowskiego i powiatów sąsiednich rodziły właśnie u nas. To dla Nich przygotowaliśmy spot promujący to wyjątkowe miejsce. ZOBACZ SPOT. 

Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście!

Fot. Kadra lekarzy i położnych Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Powiatowego w Chrzanowie 

 

Przytulnie i komfortowo

Zmodernizowaliśmy oddziały: neonatologiczny, ginekologiczno-położniczy i blok porodowy. Pacjentki mają do dyspozycji przytulne pokoje z łazienką zapewniające intymność i dyskrecję. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną.

 

Poród nie musi boleć

Proponujemy bezpłatne znieczulenie zewnątrzoponowe. Stosujemy również leki przeciwbólowe i preparaty specjalnej mieszaniny podtlenku azotu i tlenu (gaz Kalinox) do łagodzenia bólu porodowego. Co istotne, u nas można rodzić w towarzystwie bliskiej osoby (porody rodzinne).

W ofercie Szpitala Powiatowego w Chrzanowie jest także Aktywna Szkoła Rodzenia „Bąbelek przygotowująca do porodu, połogu, karmienia piersią i opieki nad noworodkiem.

 

Kadra na medal

A teraz najważniejsze – mamy wspaniały, wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek i położnych. Kieruje nim ordynator dr n.med. Maciej Bodzek, specjalista w dziedzinie położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej.

Wiemy, że cenicie  naszych lekarzy i położne, bo piszecie o tym w komentarzach na naszym FB.  To tylko nieliczne z nich:

„Miałam okazję poznać osobiście!!!! Cudowne położne z powołania!!!”

„Wszystkie położne są cudowne”

„Spędziłam tam 12 dni w czasach koronawirusa. Brak odwiedzin rekompensowały mile położne, które zawsze wsparły dobrym słowem   Poród i opiekę okołoporodową wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam cały personel z wspaniałym ordynatorem.”

„Położne jesteście wspaniałe. Dzięki wam szybko urodziłam. A co do opieki to jest na najwyższym poziomie.”

„Świetna ekipa. Życzliwa i empatyczna. Uratowali mi życie 1,5 roku temu.”