Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście!

Ruszamy z bardzo dla nas ważną kampanią promującą oddział położniczo-ginekologiczny chrzanowskiego szpitala. Zależy nam na tym, aby przyszłe Mamy z powiatu chrzanowskiego i powiatów sąsiednich rodziły właśnie u nas. To dla Nich przygotowaliśmy spot promujący to wyjątkowe miejsce. ZOBACZ SPOT. 

Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście!

Fot. Kadra lekarzy i położnych Oddziału Położniczo-Ginekologicznego Szpitala Powiatowego w Chrzanowie 

 

Przytulnie i komfortowo

Zmodernizowaliśmy oddziały: neonatologiczny, ginekologiczno-położniczy i blok porodowy. Pacjentki mają do dyspozycji przytulne pokoje z łazienką zapewniające intymność i dyskrecję. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt i aparaturę medyczną.

 

Poród nie musi boleć

Proponujemy bezpłatne znieczulenie zewnątrzoponowe. Stosujemy również leki przeciwbólowe i preparaty specjalnej mieszaniny podtlenku azotu i tlenu (gaz Kalinox) do łagodzenia bólu porodowego. Co istotne, u nas można rodzić w towarzystwie bliskiej osoby (porody rodzinne).

W ofercie Szpitala Powiatowego w Chrzanowie jest także Aktywna Szkoła Rodzenia „Bąbelek przygotowująca do porodu, połogu, karmienia piersią i opieki nad noworodkiem.

 

Kadra na medal

A teraz najważniejsze – mamy wspaniały, wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek i położnych. Kieruje nim ordynator dr n.med. Maciej Bodzek, specjalista w dziedzinie położnictwa, ginekologii i ginekologii onkologicznej.

Wiemy, że cenicie  naszych lekarzy i położne, bo piszecie o tym w komentarzach na naszym FB.  To tylko nieliczne z nich:

„Miałam okazję poznać osobiście!!!! Cudowne położne z powołania!!!”

„Wszystkie położne są cudowne”

„Spędziłam tam 12 dni w czasach koronawirusa. Brak odwiedzin rekompensowały mile położne, które zawsze wsparły dobrym słowem   Poród i opiekę okołoporodową wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam cały personel z wspaniałym ordynatorem.”

„Położne jesteście wspaniałe. Dzięki wam szybko urodziłam. A co do opieki to jest na najwyższym poziomie.”

„Świetna ekipa. Życzliwa i empatyczna. Uratowali mi życie 1,5 roku temu.”