Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Poznajcie Martynę Plewkę, bohaterkę kampanii Szpital Powiatowy w Chrzanowie - tu rodzi się Szczęście !

W poniedziałek ruszyliśmy z kampanią "Szpital Powiatowy w Chrzanowie - tu rodzi się Szczęście". Pokazaliśmy nasz pierwszy materiał filmowy - spot promujący oddział położniczo-ginekologiczny,  o którym opowiadał ordynator oddziału.Martyna podczas wizyty u lekarza

Poznajcie Martynę Plewkę, bohaterkę kampanii Szpital Powiatowy w Chrzanowie - tu rodzi się Szczęście !
 Dziś czas na naszą bohaterkę kampanii - Martynę Plewkę z Libiąża, która zgodziła się wziąć udział w akcji promocyjnej, bo wkrótce będzie rodzić w Chrzanowie. Przekonały ją do tego znajome, które również tam rodziły.
Pani Martyna urodzi dziewczynkę. To jej pierwsze dziecko. Czuje się świetnie, do niedawna jeszcze pracowała. Jest obecnie w dziewiątym miesiącu ciąży. Filmik z wizyty w poradni ginekologicznej nagraliśmy kilka tygodni temu. Libiążanka wystąpiła w nim ze swoim lekarzem prowadzącym z chrzanowskiego szpitala.

Wszystkie ciężarne zapraszamy do wizyt w naszej poradni ginekologicznej. Gwarantujemy, że zostaną otoczone wspaniałą,kompleksową opieką. I to wszystko bezpłatnie.

 

Materiał filmowy dostępny tutaj: Martyna podczas wizyty u lekarza