Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Boisko przy SOSW w Chrzanowie otwarte !

Dziś nastąpiło oficjalne otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy SOSW w Chrzanowie z udziałem Starosty Chrzanowskiego, Wicestarosty, Dyrektora SOSW, Dyrektor Wydziału Inwestycji i Obsługi Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ze względu na pandemię miało ono skromny charakter.

Boisko przy SOSW w Chrzanowie otwarte !

Starosta Chrzanowski podkreślił, iż boisko służyć będzie przede wszystkim uczniom SOSW, którzy będą mogli rozwijać swoje umiejętności sportowe i talenty.

Inwestycja rozpoczęła się w czerwcu, a od dziś można podziwiać jej efekty.

Dyrektor SOSW podziękował Zarządowi oraz Dyrektor Wydz. Inwestycji i Obsługi Starostwa za realizację zadania i dobrą współpracę. Podkreślił, iż bardzo się cieszy, że ta długo wyczekiwana inwestycja doszła do skutku i uczniowie będa mieć znakomite warunki do uprawiania sportu.

Boisko o nawierzchni poliuretanowej składa się dwóch części rozdzielonych piłkochwytem. Część główną stanowią boiska do siatkówki i koszykówki, na części mniejszej znajduje się boisko do piłki ręcznej. Jest też trybuna z miejscami siedzącymi dla 20 osób, nowe oświetlenie zewnętrzne
i monitoring.

Inwestycja kosztowała 553 015,95 zł na jej realizację pozyskano 152 320 zł z Województwa Małopolskiego w ramach programu MIRS – Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa, pozostałe środki przeznaczył powiat.

 

Powiat Chrzanowski sukcesywnie rozwija bazę sportową, dzięki inwestycjom w infrastrukturę mieszkańcy mają coraz większy i lepszy dostęp do obiektów sportowych i uprawiania różnych dyscyplin.