Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zachęca do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń w ramach "Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy". W Chrzanowie zaplanowano konsultacje telefoniczne oraz w trybie online w zakresie określenia predyspozycji zawodowych.  

 

na zdjeciu kobieta w jeansowej koszuli i masce chirurgicznej, siedząca przed laptopem, w dłoni trzyma długospis, na biurku suszone kwiaty oraz ksiazka

25 stycznia rozpocznie się „Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy". To okazja, żeby skorzystać z oferty szkoleń, konsultacji oraz warsztatów.

Konsultacje z pośrednikami pracy, doradcami zawodowymi, porady w zakresie dotacji, szkoleń, projektów unijnych, przedsiębiorczości - to tylko niektóre z wielu wydarzeń przygotowanych dla mieszkańców w ramach trwającego do 29 stycznia „Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy". Wydarzenia zaplanowano głównie w formule on-line i konsultacji telefonicznych.

Koordynatorem „Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy" jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, który dla zainteresowanych przygotował między innymi: spotkania z doradcami zawodowymi w ramach projektów „Kierunek Kariera" i „Kierunek Kariera Zawodowa", badania predyspozycji i preferencji zawodowych oraz kompetencji, konsultacje dla osób powracających z zagranicy. Prowadzone będą także konsultacje dla firm i instytucji zainteresowanych posiadaniem znaku jakości MSUES.

Z usług będzie można skorzystać w Krakowie oraz w zespołach zamiejscowych – Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu oraz Tarnowie.

Również bogatą i różnorodną ofertę dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy, planujących działalność gospodarczą, chcących skorzystać ze szkoleń w tym z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub pomocy w ramach Tarczy Antykryzysowej przygotowały powiatowe urzędy pracy.

Harmonogram wydarzeń realizowanych w Małopolsce 

źródło: wupkrakow.praca.gov.pl, chrzanow.praca.gov.pl