Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy 2021

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zachęca do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń w ramach "Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy". W Chrzanowie zaplanowano konsultacje telefoniczne oraz w trybie online w zakresie określenia predyspozycji zawodowych.  

 

na zdjeciu kobieta w jeansowej koszuli i masce chirurgicznej, siedząca przed laptopem, w dłoni trzyma długospis, na biurku suszone kwiaty oraz ksiazka

25 stycznia rozpocznie się „Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy". To okazja, żeby skorzystać z oferty szkoleń, konsultacji oraz warsztatów.

Konsultacje z pośrednikami pracy, doradcami zawodowymi, porady w zakresie dotacji, szkoleń, projektów unijnych, przedsiębiorczości - to tylko niektóre z wielu wydarzeń przygotowanych dla mieszkańców w ramach trwającego do 29 stycznia „Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy". Wydarzenia zaplanowano głównie w formule on-line i konsultacji telefonicznych.

Koordynatorem „Tygodnia z Małopolskimi Urzędami Pracy" jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, który dla zainteresowanych przygotował między innymi: spotkania z doradcami zawodowymi w ramach projektów „Kierunek Kariera" i „Kierunek Kariera Zawodowa", badania predyspozycji i preferencji zawodowych oraz kompetencji, konsultacje dla osób powracających z zagranicy. Prowadzone będą także konsultacje dla firm i instytucji zainteresowanych posiadaniem znaku jakości MSUES.

Z usług będzie można skorzystać w Krakowie oraz w zespołach zamiejscowych – Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu oraz Tarnowie.

Również bogatą i różnorodną ofertę dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy, planujących działalność gospodarczą, chcących skorzystać ze szkoleń w tym z Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub pomocy w ramach Tarczy Antykryzysowej przygotowały powiatowe urzędy pracy.

Harmonogram wydarzeń realizowanych w Małopolsce 

źródło: wupkrakow.praca.gov.pl, chrzanow.praca.gov.pl