Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Święto Publicznych Służb Zatrudnienia

27 stycznia to Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Z tej okazji odbyła się konferencja on-line  organizowana przez  Ministerstwo  Rozwoju, Pracy i Technologii  z przedstawicielami publicznych służb zatrudnienia wszystkich szczebli oraz innymi ekspertami z dziedziny rynku pracy. 

Zaprezentowano  dorobek  PSZ oraz dyskutowano nad problemami i wyzwaniami, z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy urzędów pracy. Tematem przewodnim wydarzenia  był „Rynek pracy w rzeczywistości  postcovidowej - perspektywa dla Polski”. W panelu dyskusyjnym wziął  udział wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii – Jarosław Gowin, sekretarz stanu
w MRPiT – Iwona Michałek oraz wybitni eksperci z dziedziny rynku pracy. Panel poprowadziła dyrektor Departamentu Rynku Pracy, dr Ewa Flaszyńska.

Minister złożył życzenia i podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i determinację, dzięki której udało się złagodzić negatywne skutki epidemii koronowirusa i ochronić miejsca pracy.