UKS HETMAN KORONNY Trzebinia zaprasza na zajęcia szachowe

Uczniowski Klub Szachowy HETMAN KORONNY TRZEBINIA funkcjonuje już od ponad 20 lat. Obecnie funkcjonuje w strukturach Trzebińskiego Centrum Kultury.

na zdjęciu dziewczynka siedząca przed szachownica, na stoliku złoty puchar obok stoi i spogląda na nią Janusz Szczęśniak

Założycielem i prezesem klubu jest Janusz Szczęśniak, a zawodnicy mają na swoim koncie szereg sukcesów. Drużyna klubowa juniorów osiągnęła statut drużyny ekstra-ligowej. Klub otwarty jest na wszystkich, którzy chcą podnosić swoje umiejętności szachowe.
UKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA jest organizatorem wielu znaczących imprez sportowych w skali kraju. Corocznie organizowany jest Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych. W 2018 roku odbyła się już XXIII edycja tego turnieju, gromadząc zawodników z całej Polski, a także z zagranicy.

Więcej informacji oraz kontakt do UKS HETMAN KORONNY TRZEBINIA: https://hetmankoronny.pl/
e-mail: ukshetmankoronny@gmail.com

Zapraszamy do obejrzenia nowego materiału TV Powiat:

TV POWIAT UKS HETMAN KORONNY Trzebinia - zaprasza na zajęcia szachowe