Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Wojciech Heitzman odchodzi na emeryturę

Na emeryturę odchodzi lek. med. Wojciech Heitzman - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Chrzanowie, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Chrzanowie. Chrzanowskim sanepidem kierował 20 lat.

- To bardzo ciężka, wytężona praca i stykanie się z wieloma problemami. Ostatni rok był straszny z uwagi na pandemię – przyznaje.

 Fot. 23 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie Wojciecha Heitzmana uroczyście pożegnał Starosta Andrzej Uryga i Wicestarosta Bartłomiej Gębala 

 

Wcześniej jako internista, reumatolog i radiolog pracował na oddziale wewnętrznym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Ma 66 lat. Urodził się w Krakowie, wychowywał w Krynicy Górskiej. Studia na Akademii Medycznej w Krakowie ukończył w 1980 roku. Od ponad 30 lat kieruje Oddziałem Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Chrzanowie. Od 2004 jest członkiem Zarządu Chrzanowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ma żonę Teresę, troje dzieci i troje wnucząt. Lubi sport, turystykę, jazdę na rowerze.

- Teraz chcę po prostu przeżyć jeszcze parę lat w spokoju – przyznaje lek. Med. Wojciech Heitzman.