Jesteśmy Samorządowym Liderem komunikacji i promocji!

Powiat Chrzanowski został wyróżniony w konkursie „Samorządowy Lider komunikacji i promocji 2021” zorganizowanym przez redakcję Dziennika „Gazeta Prawna” za kampanię promocyjną „Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście”. W konkursie brano pod uwagę najlepsze pomysły na promocję. 

 

Dyplom z napisem Wyróżnienie Powiat Chrzanowski

Fot. Powiat Chrzanowski otrzymał dyplom z wyróżnieniem 

 

W tej edycji konkursu jury skupiło się na kampaniach promocyjnych i komunikacyjnych, czyli działaniach, za pomocą których samorząd stara się dotrzeć do odbiorców (mieszkańców lub ich wybranej grupy, przedsiębiorców, interesantów, inwestorów, innych samorządów, władzy centralnej etc.) z konkretnym komunikatem. Do konkursu zaproszono samorządy wszystkich poziomów – gminy, powiaty i województwa.

Komisji oceniającej bardzo spodobał się pomysł organizacji kampanii promującej Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, której efektem była zwiększona w porównaniu do lat ubiegłych liczba porodów w tej lecznicy w 2020 roku. Dlatego postanowiono nagrodzić Powiat Chrzanowski wyróżnieniem. 

 

WIĘCEJ O KAMPANII "SZPITAL POWIATOWY W CHRZANOWIE - TU RODZI SIĘ SZCZĘŚCIE"