Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Jesteśmy Samorządowym Liderem komunikacji i promocji!

Powiat Chrzanowski został wyróżniony w konkursie „Samorządowy Lider komunikacji i promocji 2021” zorganizowanym przez redakcję Dziennika „Gazeta Prawna” za kampanię promocyjną „Szpital Powiatowy w Chrzanowie – tu rodzi się Szczęście”. W konkursie brano pod uwagę najlepsze pomysły na promocję. 

 

Dyplom z napisem Wyróżnienie Powiat Chrzanowski

Fot. Powiat Chrzanowski otrzymał dyplom z wyróżnieniem 

 

W tej edycji konkursu jury skupiło się na kampaniach promocyjnych i komunikacyjnych, czyli działaniach, za pomocą których samorząd stara się dotrzeć do odbiorców (mieszkańców lub ich wybranej grupy, przedsiębiorców, interesantów, inwestorów, innych samorządów, władzy centralnej etc.) z konkretnym komunikatem. Do konkursu zaproszono samorządy wszystkich poziomów – gminy, powiaty i województwa.

Komisji oceniającej bardzo spodobał się pomysł organizacji kampanii promującej Oddział Położniczo-Ginekologiczny Szpitala Powiatowego w Chrzanowie, której efektem była zwiększona w porównaniu do lat ubiegłych liczba porodów w tej lecznicy w 2020 roku. Dlatego postanowiono nagrodzić Powiat Chrzanowski wyróżnieniem. 

 

WIĘCEJ O KAMPANII "SZPITAL POWIATOWY W CHRZANOWIE - TU RODZI SIĘ SZCZĘŚCIE"