Do Lizbony na piechotę

Pracujący w Chrzanowie Mariusz Musialski z Sosnowca 4 lipca wyruszył w pieszą wyprawę życia. Pokona 3.000 kilometrów przez 7 państw, odwiedzając po drodze gwiazdy futbolu. Inicjatorzy projektu JERONIMO WAY poprosili nas o przyłączenie się do akcji promującej tę eskapadę.

Fot. Mariusz Musialski z piłkarzem Łukaszem Piszczkiem.

źródło: facebook.com/mariusz.musialski 

 

Celem podróży jest Lizbona. Dokładniej, główna siedziba popularnej w Polsce sieci sklepów spożywczych. Pan Mariusz chce do niej dotrzeć z ofertą gospodarczą chemii użytkowej produkowanej przez chrzanowską firmę, w której jest zatrudniony. Firma stara się o to od wielu lat, ale bezskutecznie.

„To nie jest wielkie korpo i milionowe budżety na PR i reklamę. To mała fabryczka, którą Krzysiek (Krzysztof Szymanowski – twórca marki – przyp. red.) wymyślił i zbudował z niczego, jak w „Ziemi obiecanej” – pisze o chrzanowskiej spółce pan Mariusz na swoim profilu FB.

Piechur z Sosnowca zakończył sukcesem pierwszy etap wyprawy. Udało mu się spotkać z piłkarzem Łukaszem Piszczkiem. Kolejny cel to Monachium i spotkanie z Robertem Lewandowskim, a następnie: Turyn, Marsylia, Barcelona, Madryt, Porto i Lizbona. Jego podróż zakończy się 11 listopada 2021 roku.