Ogólnopolski Konkurs Filmowy „Świat Bibliotek & Świat Kultury”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie zaprasza do udziału w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie Filmowym „Świat Bibliotek & Świat Kultury”.

Na biało-żółtym tle czarne napisy z informacją o konkursie oraz zdjęcia obrazów, molo nadmorskiej miejscowości, zamku, sceny podczas koncertu.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie 1 film w każdej kategorii:

• Świat Bibliotek – filmy pokazujące w szerokim zakresie świat biblioteki, jej działalność na niwie upowszechniania kultury, kontaktów z mieszkańcami, realizowanych inicjatyw, itp.
  • Świat Kultury – filmy pokazujące działalność instytucji i placówek kultury, realizację ciekawych inicjatyw i projektów kulturalnych, wydarzeń artystycznych, prezentujące artystów i twórców z różnych dziedzin sztuki, ich dorobek artystyczny, itp.

W Konkursie mogą wziąć udział: biblioteki, instytucje i placówki kultury, organizacje pozarządowe, miasta i gminy, powiaty, artyści oraz twórcy z różnych dziedzin, instytucjonalni i indywidualni producenci filmowi.

Konkurs trwa do 5 listopada 2021.

Konkurs organizowany jest w ramach Projektu „Integracja Sztuki” i realizowany w Chrzanowie z okazji Jubileuszu 75-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Centrum Art-Plus w Krakowie / Instytut DeArte – Projekt „Integracja Sztuki” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie.

Więcej o Konkursie znajdziesz TUTAJ.