Uczniowie klas pierwszych I LO w Chrzanowie dziś ślubowali

Dziś ślubowało 178 pierwszaków I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Staszica w Chrzanowie.
- Za wami sześć tygodni nauki. Przed wami cztery lata wytężonej pracy. Na pewno łatwo nie będzie, ale w życiu trzeba stawiać wysoko poprzeczkę. Wy możecie teraz wszystko, my - nauczyciele - jesteśmy po to, aby wam pomóc - mówiła do świeżo upieczonej licealnej braci Dyrektor Bożena Bierca.

Młodzież unosi ręce w stronę sztandaru szkoły
Fot. Ślubowanie klas piewszych odbyło się w MOKSiR w Chrzanowie

- Zadajcie sobie pytanie, kim chcecie być w przyszłości i co chcecie osiągnąć - wtórował Wicestarosta Bartłomiej Gębala - Przed wami wiele ważnych decyzji. Jedną już podjęliście - wybraliście tę szkołę. I zapewniam was, że ta decyzja była bardzo słuszna - dodał Wicestarosta.
Ślubowanie odbyło się w MOKSiR w Chrzanowie. Pierwszakom życzymy owocnego roku szkolnego.

Podczas spotkania wręczono także Nagrody Starosty. Nagroda trafiła do Bożeny Biercy, Dyrektora I LO w Chrzanowie oraz Małgorzaty Mędeli, Bogusławy Mrowcy i Jolanty Skowrońskiej. Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Małgorzata Ciupek-Gładys, Robert Daszyk, Anita Dębska-Tynior, Barbara Janda, Dorota Kawala, Agnieszka Kubica, Krystyna Łabuzek, Aleksandra Marzec, Renata Radko, Renata Solarska, Katarzyna Szczupak, Marek Śliwa i Beata Urbańczyk. Ponadto, 12 października Medal Komisji Edukacji Narodowej odebrała Agnieszka Staroń.