Nauczyciele nagrodzeni

Nagrodę Starosty Chrzanowskiego dla Dyrektorów i Nauczycieli otrzymali w tym roku: Bożena Bierca, Krzysztof Zubik, Ligia Urszula Łakomy, Bogumiła Buchała, Katarzyna Rutyna, Jacek Celadyn, Małgorzata Mędela, Bogusława Mrowca, Jolanta Skowrońska, Anna Wielgus, Genowefa Wentrys, Iwona Ochodek – Szpak, Jacek Palka, Jolanta Czarnecka i Ewelina Londzin.

Szesnaście osób pozuje do zdjęcia. Większość ma w ręku różę i czerwone okładki

Fot. Nauczyciele odebrali gratulacje od Starosty Chrzanowskiego Andrzeja Urygi, Wicestarosty Bartłomieja Gębali oraz Przewodniczącego Rady Powiatu Włodzimierza Korczyńskiego

Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga winszował nauczycielom sukcesów w edukowaniu młodzieży, a uczniom życzył udanego roku szkolnego. Nagrody wręczono 19 października w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.