Starosta nadał tytuł "Zasłużony Nauczyciel" dla pedagów, którzy zakończyli aktywność zawodową

Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga nadał emerytowanym pedagogom tytuł „Zasłużony Nauczyciel dla Powiatu Chrzanowskiego szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Chrzanowski”. Tytuł otrzymali: Anna Kula, nauczyciel Zespołu Szkół w Libiążu, Lucyna Pitala, nauczyciel Zespołu Szkół Techniczno – Usługowych w Trzebini, Maria Puka, nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych „FABLOK", Teresa Ślusarczyk, nauczyciel Zespołu Szkół Ekonomiczno – Chemicznych w Trzebini i Jerzy Jura, nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie.
Dwie eleganckie kobiety i czterech mężczyzn w garniturach pozuje do zdjęcia. Uśmiechają się
Fot. Starosta Chrzanowski Andrzej Uryga, Wicestarosta Bartłomiej Gębala oraz Przewodniczący Rady Powiatu Chrzanowskiego Włodzimierz Korczyński z Zasłużonymi Nauczycielami

Uroczystość nadania tytułu odbyła się 19 października w chrzanowskim domu kultury.