Bezpieczne ferie

Gdzie nie wolno jeździć na łyżwach i na sankach? Dlaczego nie należy wsiadać do obcych samochodów, ani częstować się gumami czy lizakami od obcych? – wyjaśnia dzieciom Przemysław Rejdych, Członek Zarządu Powiatu podczas spotkań z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych w ramach akcji „Bezpieczne ferie”, która jest częścią całorocznego projektu pod hasłem „Bezpieczny Powiat Chrzanowski”.

Dzieci w kamizelkach odblaskowych przechodzą przez przejście dla pieszych

Młodzi uczą się także prawidłowo poruszać pod drodze, by bezpiecznie, z zachowaniem szczególnej ostrożności mogli dotrzeć na zajęcia szkolne.

Wszystkie dzieci otrzymują elementy odblaskowe takie jak zawieszki na tornistry, opaski i kamizelki zakupione przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie.