Lampy do dezynfekcji i środki ochrony osobistej przekazała chrzanowskiej lecznicy firma Hydro Extrusion Poland

Wychodząc naprzeciw potrzebom służb medycznych i ich podopiecznych, firma Hydro Extrusion Poland wspiera Szpital Powiatowy w Chrzanowie, przekazując m.in. sprzęt medyczny niezbędny do walki z pandemią COVID-19.

Oddział ratunkowy chrzanowskiego szpitala

- Hydro Extrusion Poland od dawna wspiera Szpitale Powiatowe w Chrzanowie i Trzciance, jednak w ostatnich miesiącach pomoc była potrzebna bardziej niż kiedykolwiek - mówi Piotr Wieliński, Dyrektor Zarządzający w firmie Hydro Extrudion Poland.

Firma dofinansowała zakup sprzętu wspomagającego oddech u noworodków WILAflow Elite dla placówki w Trzciance, dla obu lokalizacji lampy do dezynfekcji, środki ochrony osobistej oraz darowizny na rzecz walki o życie i zdrowie pacjentów.

- Mamy ogromną nadzieję, że sprzęt będzie doskonale służył mieszkańcom regionów oraz ułatwi pracę kadrze medycznej, której należą się dziś wyrazy uznania - dodaje P. Wieliński.