Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Jak efektywnie komunikować się w zespole

Od marca 40 uczniów Zespołu Szkół Techniczno-Usługowych w Trzebini będzie uczestniczyć w projekcie „Akademia Kreatywności – pomysł, potencjał, przedsiębiorca”.

Gazeta "Business"

To inicjatywa skierowana do młodych osób, które myślą o rozwoju kariery zawodowej i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Celem zajęć jest przybliżenie problematyki związanej z zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W czasie zajęć z nauczycielami akademickimi i przedsiębiorcami słuchacze dowiedzą się jak funkcjonują innowacyjne firmy, jak się je zakłada, a potem nimi zarządza. Nauczą się efektywnie komunikować w zespole, negocjować i używać mowy ciała, a poprzez praktyczne ćwiczenia i dyskusję rozwiną umiejętność kreatywnego myślenia.

Zajęcia zorganizowane będą z doświadczonymi, inspirującymi dydaktykami i praktykami biznesu. Po zakończonym kursie młodzież otrzyma certyfikaty. Spotkania będą odbywały się w trybie online i stacjonarnym, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Organizatorem zajęć jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Dział Transferu Wiedzy i Projektów Międzynarodowych. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Trzecia Misja Uczelni.